Příměstské florbalové kempy 2020

Příměstské florbalové kempy jsou určeny pro všechny děti, které sport baví a chtějí svůj volný čas trávit aktivním a zdravým způsobem. 

Na kempy přijímáme děti od 5 let věku. 

Na našem příměstském florbalovém kempu stráví děti den plný sportu a zábavy. Děti jsou přijímány každý den ráno dle Vašich možností a k večeru jsou opět předávány. Postaráme se tak o Vaše ratolesti v době, kdy se věnujete své práci.

Základní informace

Termíny kempů

  • 13. - 17. 7. 2020   (pondělí - pátek)
  • 10. - 14. 8. 2020 (pondělí - pátek)

Čas

  • 7:30 - 17:00 (příjem dětí 7:30-8:30, vyzvednout děti bude možné od 16:30 do 17:00)


MÍSTO KONÁNÍ :

Fakultní ZŠ a MŠ Olomouc Holečkova ( Holečkova 193/10, 779 00 Olomouc )

VĚK:

Kemp je určen pro děti ve věku od 5 do 15 let, na místě budou rozděleny do skupin dle věku 

PROGRAM:

Florbal, míčové a kolektivní hry, základní atletická a pohybová průprava, relaxační program

STRAVA:

Dopolední svačina, teplý oběd v restauraci, odpolední svačina, pitný režim - je možno domluvit i diety (bezlepková atd.) Strava na celý den je zahrnuta v ceně kempu. 

 CENA:

1900 Kč za týden / 500 Kč za den (je možné se přihlásit na celý týden či na jeden samostatný den)

PLATBA:

zašleme Vám na email pokyny k platbě - číslo účtu a variabilní symbol

POŘADATEL:

STARS FLORBAL, Brožíkova 556/9, Olomouc IČ: 04922573, info@starsflorbal.cz, www.starsflorbal.cz

!!! DŮLEŽITÉ !!!

!!! Nejpozději první den na místě před nástupem na kemp je nutné předat bezinfekčnost a kopii kartičky zdravotní pojišťovny !!!

Lze použít i potvrzení o zdravotní způsobilosti s podobným charakterem použité na jinou akci (tábor, škola v přírodě, sportovní kurz), je však nutné, aby bylo platné. Doba platnosti je 12 měsíců od vydání potvrzení.

Zde ke stažení formulář BEZINFEKČNOSTI (vyplňuje rodič). Prosíme, aby byl u podpisu bezinfekčnosti datum dne nástupu na kemp.

OSTATNÍ:

Doplňující informace (seznam potřebných věcí, organizace, atd.) budou předány na kontakty uvedené v přihlášce nejpozději 10 dní před nástupem na příměstský kemp.

PŘIHLÁŠKA:

PROVOZNÍ PODMÍNKY:

  • Účastník je závazně přihlášen po vyplnění online přihlášky a uhrazení zálohy.
  • Minimální počet pro otevření kempu je 15 účastníků.
  • Počet účastníků je omezen, při překročení kapacity rozhoduje datum přihlášení + uhrazení zálohy.
  • Před nástupem na soustředění musí účastník předložit potvrzení o bezinfekčnosti a kopii karty zdravotní pojišťovny. Vzory všech potřebných dokumentů a bližší informace budou včas předány přihlášeným účastníkům. Bez těchto dokumentů není možné přijmout účastníka na soustředění.
  • Účastníci se musí řídit pokyny pořadatele.
  • Účastníci mají zakázáno pít alkohol, kouřit a užívat jiné návykové látky. Při porušení tohoto zákazu a při opakovaném nezvladatelném chování si pořadatel vyhrazuje právo vyloučit účastníka bez náhrad.
  • Odhlášení účastníka po závazném přihlášení se řídí následujícími podmínky: odhlášení 60-31 dní před zahájením storno poplatek 50% z celkové ceny kempu, odhlášení 30-7 dní před zahájením storno poplatek 70% z celkové ceny kempu, odhlášení v kratší době storno poplatek 100%. V případě zdravotní indispozice se na základě lékařského potvrzení vrací celá částka krácená o manipulační poplatek ve výši 500 Kč.